Turnaj v roce 2022 vyhrála dvojice Husařík, Trčka | Termín dalšího turnaje bude 24. 6. 2023.

Výsledky 2014

Organizace turnaje pro neregistrované hráče se opětovně ujali Martin Krupička a Petr "Pupa" Doseděl, přičemž tentokrát byl podnik zařazen do prestižní amatérské série čtyřher Malý Open Cup. Jeho vítězem se po urputných bitvách stala dvojice Šilhánek - Sehnal.

Do Prostějova se v sobotu 20. září sjelo čtrnáct párů z celé České republiky, mezi nimiž nechyběli ani bývalí profesionální hráči a velká jména amatérského tenisu. "Přijeli skuteční borci, takže se bylo na co dívat," těšilo jednoho z dua hlavních organizátorů Martina Krupičku. Dvojice byly rozděleny do čtyř základních skupin, na vyřazovací boje se přitom mohli těšit všichni hráči. Dva nejlepší páry byly nasazeny, zbývající si to rozdávali klasickým stylem play off. Do semifinále prošli Šilhánek se Sehnalem, kteří si poradili i s jedním z největších favoritů, dvojicí Husařík - Švandera 9:6. Stejným výsledkem skončilo i druhé semifinále, v němž byli úspěšnější Krejčířík a Janíček, jež zdolali Šípa, který týden předtím vyhrál mistrovství republiky neregistrovaných ve dvouhře, s Pospíšilem. V boji o celkový triumf se pak vytáhli nejlepším výkonem v celém turnaji Šilhánek a Sehnal, loňské mistry republiky Janíčka s Krejčiříkem porazili jasně 6:2. Po proměněném mečbolu se tak mohli těšit mimo jiné z prémie ve výši 4000 korun.

"Jsme velmi spokojeni, turnaj měl velmi vysokou sportovní úroveň a organizačně probíhal na jedničku. Všichni účastníci si klání pochvalovali a už teď se bavíme o dalším turnaji," uvedl po skončení všech bojů Petr Doseděl. "Rádi bychom touto cestou poděkovali sponzorům, jejichž přízeň nám umožňuje tento stále oblíbenější podnik pořádat," vzkázal "Pupa".

Finále 2014

Šilhánek, Sehnal - Janíček, Krejčiřík 6:2.